zdrowy.ruch@gmail.com
Rejestracja: 600 451 567

O nas

Centrum Rehabilitacji „Zdrowy Ruch” powstało w  2010 roku z myślą o  pacjentach, którym proponujemy dopasowany do ich problemu sposób postępowania w oparciu o rzetelną diagnostykę oraz skuteczne i nowoczesne metody rehabilitacji.  Z pasją podchodzimy do swojej pracy, stale rozwijając swoją wiedzę  uczestnicząc w specjalistycznych kursach oraz sympozjach naukowych.

Bartosz Boniszewski

Jestem absolwentem AWF Katowice, którą ukończyłem
w 2009 roku. Już na studiach stawiałem pierwsze kroki w zawodzie w prywatnych gabinetach pod okiem doświadczonych fizjoterapeutów. Od początku drogi rozwijałem swoją wiedzę i umiejętności na kursach i sympozjach naukowych w kierunku rehabilitacji ortopedycznej i neurologicznej, gdyż moja praca jest moją pasją. Moim drugim „życiem” jest sport. Na studiach uzyskałem uprawnienia instruktorskie z pływania i narciarstwa zjazdowego a ponadto moim zainteresowaniem sportowym, w którym się realizuję jest judo.
W 2012 roku byłem fizjoterapeutą na otwartych mistrzostwach Polski w crooss ficie a rok później na finale krajowym turnieju Coca cola cup pod patronatem Roberta Lewandowskiego.

Celem mojej praktyki zawodowej jest zdobywanie najnowszej wiedzy, która przekłada się na skuteczność pracy z pacjentem.

Michał Urgacz

Od kilku lat zajmuje się jedną z najskuteczniejszych metod uwalniania od bólu. Miesięcznie aplikuje ponad 10.000 igieł akupunkturowych. Blisko 90% moich pacjentów zostaje uwolnionych od bólu już w pierwszym zabiegu. W swojej praktyce wykorzystuje zarówno liczącą tysiące lat akupunkturę jak i jedno z najnowszych narzędzi pozwalających zobaczyć dolegliwości bólowe jakim jest termografia.